Bulaşık Makinesi

Her evin baş yardımcısı, mutfağın kolaylaştırıcısı bulaşık makinesi nasıl seçilir, hangi markalar ve ürünler tercih edilmelidir hepsini önerilerimizden öğren ve onlarca çeşidi inceleyip kolayca seçimini yap!

Bulaşık Makinesi Alırken Bilmen GerekenlerBütün beyaz eşya ürünleri gibi bulaşık makinesi alırken de teknik özellikler ve kullanım kolaylığı ön planda olmalı. enerji tasarrufunun seviyesine mutlaka dikkat etmelisin. Hem doğa hem bütçe dostu bir bulaşık makinesi uzun ömürlü ve severek kullanacağın bir alet olacaktır. Ayrıca desibel cinsi de ne kadar sessiz çalıştığını gösterdiğinden satış danışmanına mutlaka sorman gereken sorulardan.

Su taşmalarına karşı emniyet sistemi olması; çok programlı olup bardak çizilmeleri gibi sorun yaşamaman için kısa ve hassas programlara sahip olması dikkat edilecek diğer özelliklerden. Ayrıca kıyaslama yaparken bulaşık makinesi markaları arasında karşılaştırma yapman doğru olacaktır; ikinci olarak markaya karar verdikten sonra modeller arası seçimini kullanımına uygunluğuna göre yapmalısın.