Temizlikte Yeni Bir Boyut: Philips Elektrik Süpürgesi!

Ev temizliğinde gelin adaylarının en büyük yardımcısı olmaya aday Philips’in yepyeni torbasız elektrik süpürgesi Maraton Ultimate, güçlü tasarımı, üstün performansı, dertsiz toz boşaltma özellikleri ile isminin hakkını veriyor. Ev süpürmeyi bir kabus olmaktan çıkaracak bu şahane alet, kısa zamanda evinizin maskotu olacak. İşte ihtiyacınız olan elektrik süpürgesi tavsiyesi!

Yaşadınız: Toz torbası boşaltma kabusuna son!

Evde elektrikli süpürge açmanın en kötü yanlarından birinin ağzına kadar dolmuş, tozu toprağı çekmeyen, bir de üstüne utanmadan içinde ne var ne yoksa geri çıkaran bir aletle karşılaşmak olduğunu kim inkar edebilir. Sene olmuş 2015, bu saatten sonra lütfen kimse toz torbası belasıyla uğraşmasın. Kış günü balkonlara çıkılıp toz boşaltma çabaları, torba değiştirme işkenceleri falan bitsin artık! İhtiyacınız olan şeyi yapmış adamlar. Philips elektrik süpürgesi Marathon Ultimate, toz torbasız özelliği ile dertsiz tasasız toz boşaltma ve zahmetsiz bir temizlik deneyimi yaşatacak size. Ergonomik tasarımı sayesinde de tek hamlede ve kolayca boşaltabiliyor olacaksınız.

Torbasız elektrik süpürgesi

Modern hayatın illeti: Alerjiler!

Modern hayatın yakamıza yapışan illetlerinden biri de alerjiler! Gündelik hayatta bünyemiz yiyeceklerden tutun, hayvanlara, toza, neme, havasızlığa, rutubet kokusuna birçok şeye karşı alerjik tepkiler veriyor. Bunların içinde en çok başımızı ağrıtan ise toz alerjisi. Elektrik süpürgesi açtığınızda süpürgenin başlığıyla çektiklerini, arkasından tekrar havaya saçtığını fark ediyor, uyuyan devi uyandırdığınız için tozları etrafta saçılırken görüyorsunuzdur. Eh bu manzara karşısında hapşırık krizine girmemek sanıyorum mümkün değil.

Teknoloji gelişiyor, haklarını teslim edelim, alanında kendini kanıtlamış markalar ise tüketicinin gündelik yaşantısını kolaylaştırmak adına ellerinden gelen iş geliştirme projelerini artlarına koymuyorlar. Philips de bu markaların başında geliyor. Yüksek toz toplama performansı için tasarlanan Marathon Ultimate, toz ve havayı etkili şekilde ayırırken, etkin filtreli elektrik süpürgesi sistemi sayesinde toz alerjisi kabusuna bir son veriyor. Yani NanoClean teknoloji ile üretilen toz haznesi ile, tozu boşaltırken karşılaşılan toz bulutu sorunu minimuma indiriliyor.

Philips Marathon elektrik süpürgesi

İtiraf edin: Halıları süpürmekten nefret ediyorsunuz!

Kendimden biliyorum, evin süpürmekten en hoşlanmadığım yerleri inatçı halılar ve mermer gibi sert zeminler. Parke süpürmekle herhalde kimsenin bir sorunu yok, onu geçiyorum! Özellikle mermer ve halı alanlarına gelince sıramı savdığımı iddia ederek süpürgeyi hemen bir diğer ev sakinine doğru usulca ittirmek suretiyle ortadan kaybolduğum doğrudur. Fakat sorun zeminde ya da halılarda değil, makinelerin tasarımındaymış. Bu sorun ergonomik bir tasarım ve her zemine uygun olarak ayrı ayrı üretilmiş başlıklarla çözülebiliyormuş.

Hem halılarda hem de sert zeminlerde süper performans çıkaran Marathon Ultimate özel tasarımlı tabanı ile halı tüylerini maksimum açarak temizliyor ve geniş ön açıklığı sayesinde büyük parçaları itmeden içine çekiyor. Yan fırçaları ile de duvar kenarlarını ve mobilya ayaklarının çevresini zahmetsizce temizlemenizi sağlıyor. Yani yaşadınız! Artık süpürgeden sonra bir de eğilip bezle mobilya ayaklarını falan silmek zorunda kalmayacaksınız.

Filtreli elektrik süpürgesi

"Süpürge yaptım her yerim ağrıyor" Bahanesine Son!

Şimdi doğruya doğru ev temizliği yaparken insanı en çok yoran şeylerden biri süpürge yapmak. Akşam da "belimden bileklerime her yerim ağrıyor" diye sızlanmanız gerçek olsa da bir bahane gibi algılanabilir. Bunun bahane sanılmaması için evdeki beylere şifa niyetine birkaç defa süpürge yaptırabilirsiniz. Bakın nasıl koşa koşa size Philips Marathon Ultimate almaya gidiyorlar.

Çünkü üstün manevra kabiliyeti için bilyeli tekerlek sistemine sahip olan Marathon Ultimate sizi yormadan peşinizden gelecek. Uzaktan kumandası ile eğilmenize gerek kalmadan kontrol edilebileceksiniz ve ergonomik tutacağı ise bileklerinizin yorulmasını engelleyecek.

Ergonomik elektrik süpürgesi

Kim bu kahraman!

Size elektrik süpürgesi tavsiye edecek birini arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Philips Marathon ailesinin, en üstün özelliklerle donatılmış en yenisi Marathon Ultimate, 2 modele sahip. FC9911 modeli 999,99 TL’den satışa sunulurken, FC9912 modeline ise 1.199,99 TL'ye sahip olabilirsiniz. İnanın değecek!

YORUMLAR