Ev Tekstili

Son moda ev tekstili ürünleri, onlarca ev tekstili firması ve Düğün.com çiftlerine özel indirimli fiyatlar burada! Mutfak dekorasyon ürünlerinden yatak takımlarına tüm ürünleri kolayca inceleyip beğendiğin modeller için ücretsiz teklif alabilirsin.

Ev Tekstili Ürünlerine Dair Bilmen Gerekenler Düğün.com'da


Beyaz eşyalar alındı, mobilyalar tamam, avizeler asıldı. Ev dekorasyonunun temel taşları yerine oturduktan sonra sıra gelir makyaja yani ev tekstil ürünlerini almaya. Masanın ölçüsü, pencerenin boyu, koltuğunun rengi belli olduktan sonra dekorasyonun en zevkli adımlarından biri olan ev tekstili alışverişi başlar.
Ev tekstilinin ağır topları perde, halı, koltuk ve saldalye döşemeleri ile duvar kağıdıdır. Bunları kombine olarak tek bir yerden alabileceğin gibi, farklı yerlerden alışveriş yapıp kendi kombinasyonlarını yaratarak da ilerleyebilirsin. Püf noktası aşırı uyum ve aşırı kontrasttan kaçınmak.
İkinci adımda havlular, nevresim takımları, yatak ve koltuk örtüleri gelir. Bu gruptaki ürünler tamamen rahatlığa hizmet eder. Kumaşlar teninizle doğrudan temasa geçeceği için pamuklu ve doğal ürünleri tercih etmeli, aşırı renklerden ve sentetik malzemelerden kaçınmalısınız.
Son olarak masa örtüsü, peçete, yastık ve dekoratif örtüleri seçin. Bu ürünlerin kumaşları leke tutmayan ve sık yıkanmaya dayanıklı cinsten olmalı. Kendi içinde birbiriyle uyumlu seçtiğin bu ev tekstilleri yemek davetlerini unutulmaz kılacaktır.