Mobilya

Yeni evinin mobilya seçimleri için yorulma! Düğün.com senin için mobilya modellerini araştırdı, mobilya firmalarını listeledi ve özel indirimli mobilya fiyatları ile bütçene yardımcı olmak için seni bekliyor, hemen incelemeye başla!

Mobilya Seçiminin Püf Noktaları


Evini döşerken seçeceğin mobilya çeşitlerinin günlük yaşantını doğrudan etkileyeceğini biliyor muydun? Koltuk takımından yatak odasına, yaşam ünitesinden gardıroba her mobilya ürününü en uygun kalite/fiyat/kullanışlılık derecesinde seçmeye gayret etmelisin. İşte bu oranı yakalamanı sağlayacak bir kaç ipucu.


Mobilya takımlarında kaliteyi ararken öncelik sıralaması yapmalısın. Daha çok kullanılacak, dolayısıyla yıpranma olasılığı yüksek olan yemek takımı gibi mobilya gruplarının malzeme kalitesi yüksek olmalı. Göze hitap eden ancak çok fonksiyonu olmayan kitaplık, vitrin gibi mobilyalarda daha ekonomik seçimler yapabilirsin.


Kullanım alanı, sıklığı ve evin kira olup olmaması da mobilya seçimlerinde önemli rol oynar. Yoğun çalışan, zamanının çoğunu dışarıda geçiren, küçük bir eve sahip, kirada oturan; kısaca evde çok vakit geçirmeyen bir çiftseniz ‘az ama öz’ mantığıyla hareket etmek daha faydalı olacaktır. Temel mobilya gruplarını az miktarda ve kaliteli olacak şekilde alıp eksikleri zamanla tamamlayabilirsin. Böylece hem bütçeni zorlamamış hem de iyi mobilyalara sahip olmuş olursun.


Diğer yandan evde çalışan, çocuk düşünen, kendi evinde oturan çiftlerden olacaksan mobilyalarına yatırım yapabilirsin. Evdeki düzeni sağlayacak, kaliteli zaman geçirmene olanak verecek, uzun ömürlü mobilyalar için mümkün olduğunca çok seçeneği incelemeli ve fiyatlardan haberdar olmak için hemen Düğün.com firmalarından teklif istemelisin.