Yatak Odası

Hem konforlu ve hem de estetik bir yatak odası dekore etmek için yapman gereken tek şey modelleri inceleyip tarzını yansıtan firmayı bulmak. Yüzlerce yatak odası takımı, özel fiyatlar ve indirim kuponları burada!

Rahat ve Şık Bir Yatak Odası İçin İpuçları


Eşinle ortak zevklerinizi yansıtan ve tamamen ikinize özel olan bu mekanı yaratmanın ilk adımı doğru yatak odası takımını, yani yatak ve dolap gibi büyük parçaları doğru seçmekten geçiyor. Bu noktada odanın büyüklüğü belirleyici oluyor. Örneğin geniş olmayan yatak odalarında ray kapaklı dolaplar ve orta boy yataklar öneriliyor.


Yatak odası modelini seçtikten sonra sıra geliyor ikinci adım olan yatak odası aksesuarları seçimine. Odan çok ışık almayacaksa gizli aydınlatma kullanmalısın. Halılar yatak odasına daha sıcak bir atmosfer katar. Ancak ebeveyn banyosu gibi ıslak alanlar odanın içinde olacaksa duvardan duvara halı çok önerilmiyor.


Son adımda yatak odası takımı fiyatlarını inceleyip bütçene uygun seçimler yapmalısın. Her konuda olduğu gibi evlilik hazırlıklarının bu aşamasında da yanında olan Düğün.com’da onlarca model arasından beğendiklerini seçip hemen fiyat teklifi alabilirsin.