Yemek Odası

Elinden çıkacak muhteşem yemekleri sunabileceğin en şık yemek odası takımları Evim-icin.com’da. Klasik, modern, country yemek odası alternatifleri ile birçok firmanın en kaliteli ve en uygun ürünlerini hemen karşılaştırma fırsatı şu an ellerinde.

Yemek Odası Dekorasyon Önerileri


Yemek odası takımı tercihi yaparken çok büyük salonların yanı sıra küçük salonlarda düşünülerek katlanabilir masalar üretilmektedir. Katlandığında yerden tasarruf etmek için görünürde 6 kişilik olan bir masa, misafirleriniz geldiğinde rahatlıkla 12 kişiyi ağırlayabileceğiniz şekilde açılmaktadır.
Yemek odası takımları eskiden masa ve kocaman yer kaplayan büfelerden oluşmaktaydı. Annelerimizde hem büfelerin büyüklüğünden hem de içindekilerin temizliğinden şikayet ederdi. Günümüzde artık istediğiniz boyuttaki büfe seçenekleri mevcut. Dilerseniz sadece aynalı konsol ve masa tercihi bile odanızın şık görünmesine yetecektir. Önemli olan nasıl bir tercih yaptığınızdır.
Yemek odası tüm dostlarınıza yemek daveti verdiğiniz zamanlarda koyu sohbetlerin doyasıya yapıldığı bir ortam oluşturur. En samimi ve en sıcak muhabbetler bu masa etrafında yapılır. Sıcacık kahkahalar evinizi çınlatır. Bu nedenle yemek odası takımı alırken yapacağınız seçim içinize sinmeli ve sizi yansıtmalıdır.
Artık renk renk üretilen yemek odası takımları karar vermenizi de kolaylaştırmaktır. Herkesin sevdiği bir renk ve hayal ettiği bir model vardır. Artık bunu bulabilmek çok kolay.
Aynalı konsol ve tercihen aldığınız büfeye yemek takımlarınızı dizebilir, her göze farklı bir eşyanızı koyabilirsiniz. Böylece misafirleriniz geldiğinde istediğiniz şeyi aramadan kolaylıkla bulabilirsiniz.
Yemek odası takımları için genellikle gümüşlük alınarak süsleme yapılsa da yine de bu sizin zevkinize kalmış bir durum. Modern ya da klasik dokunuşlarla istediğiniz bibloyu ya da gümüşlüğü almak sizin tercihiniz.
İsteğe göre yemek odası takımınızı çeşitlendirebileceğiniz başka bir üründe kitaplıktır. Okuduğunuz ve hayranı olduğunuz kitapları bu kısma koyabilir, görsel olarak da hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz.
Son olarak yemek odanızı tamamlayan ürünlerden olan çok güzel bir tablo seçimi de masanızın konumuna göre yerini alabilir. Ayrıca köşelere büyük boyutlarda saksıda çiçekler çok hoş ve doğal bir görüntü sağlayacaktır. Hadi o zaman ne duruyorsunuz, sitemizi gezinerek parçaları birleştirin ve tasarımınızı yapın.